Het is 2 oktober, de camping is dicht en het regent. Een fantastisch moment om even terug te kijken naar afgelopen seizoen. Want wow wat hebben wij een mooi seizoen gehad!
Echt fantastisch. Eerst even de complimenten aan Joep, Siem en Rens! Met dit team hebben wij het toch maar weer ‘even’ gedaan.
De schoonmaak, de ontvangsten, alle wissels, het onderhoud, het klaar staan voor mensen, de bardienst tijdens de Italiaanse avond, de pannenkoeken, de spellen, de rondleiding, de wijnproeverij, het sjouwen van koelkasten, hangmatten, schoonmaken van de bedjes…whaaa en nog heel veel meer! Ja, topteam! Bedankt mannen. Oh en ik ben ook echt super trots op jullie. Gewoon, jullie doen het toch maar even. Het Italiaanse en Nederlandse leven door elkaar in het hoogseizoen. Naar het strand met Italiaanse vrienden en tegelijkertijd weer klaar staan voor de Nederlandse gasten op de camping. Even boven een pizza eten met een groepje, voetballen op het veld of tot soms heel laat kletsen met alle jeugd die hier komt. Ja echt geweldig!
En dan alle gasten. Jeetje wat is dit toch een cadeautje (voor ons). Het is echt zo leuk om mensen terug te zien komen en ook super leuk om nieuwe mensen te mogen ontvangen. Van de meest leuke kleine gasten tot de oudste gasten. Mensen die hier zijn voor huwelijksreis,hoogzwanger, met zijn tweeën of lekker als gezin. Wij hebben alles langs zien komen. Van mensen op wandel- of fietsvakantie tot de mensen die hier heerlijk 3 weken verbleven. Elk seizoen heeft een andere vibe. Het voorseizoen met veel onverwachte gasten (die vaak lekker lang bleven) en van wandelen, Vespa-tours, fietsen of niets doen houden. Het hoogseizoen met alle gezinnen met kinderen en stellen zonder kinderen. De mix is heel gezellig. En vergeet niet het supervolle naseizoen, alle mensen die nog genieten van de septembermaand met veel feesten, prachtig kleurende luchten en al het gezelligs van het dorp en elkaar. De  diehards van de laatste week september, waar er een nog grotere gezelligheid ontstaat met alles en iedereen die hier is. Borrels, etentjes en ja heel veel gezelligheid.
Was het dan alleen maar leuk, gezellig en fantastisch?! Nee, natuurlijk niet! Ook dit jaar hadden wij weer een aantal uitdagingen, daar zouden wij het niet over kunnen hebben…maar ja… dat zit niet in ons, dit gebeurd naar ons idee namelijk overal. Dus hier ook even onze tegenslagen. Weer een verstopte septic-tank en lekker poep scheppen, “heerlijk” hoor al die poep die op plekken naar boven komt waar het niet hoort. Handschoenen aan en graaien maar, alle natte doekjes, ob’s en maandverband uit de pomp trekken. Oh ja een echte horror dit jaar was een lek zwembad. Dit wil je echt niet in je seizoen. Dus keer op keer in het water, duikbril op en onderwaterkitten. Bedankt voor alle kids die het fantastisch hebben gedaan (ondanks het feit dat zij aangaven er niets van te hebben gemerkt). Nog even en dan dus weer een nieuwe liner! En er zijn helaas dit jaar ook een aantal dingen stuk gegaan en hier ook echt even een boze campingmevrouw. Ach gelukkig is dit zeer zeer zeldzaam. En dan het bochtje met de caravan… ai ai ai… dit leverde één keer een heel spannend moment op. Maar gelukkig komen er tig caravans per jaar dus dan valt het mee:)
Dus toch maar weer terug naar al het leuke…maar eerst nog even een extra bedankje voor Thirsa en Germen die in het voorseizoen een weekend onze camping hebben gedraaid zodat wij naar een bruiloft aan het Gardameer konden, te gek! En alle vrienden en familie die wij minder spreken in het hoog- hoogseizoen. En aangezien de seizoenen steeds langer worden, sorry, maar nu zijn wij er weer helemaal:)
Lieve allemaal, heel erg bedankt weer voor een fantastisch seizoen en vooral voor al het vertrouwen en de gezelligheid! Wij hebben samen veel mooie momenten mogen beleven. Grazie mille en hopelijk tot volgend seizoen (waarvan ik weet dat er al heel veel terugkomen).